Hledáme 30 žen, které chtějí vyzkoušet LELOSI

Lelosi-testovani

Pokud jste na sociálních sítích jistě na vás již někdy vyskočila reklama na LELOSI. Co jste ale možná nevěděla, že tyto legíny jsou ideální i pro těhulky 🙂 Nevěříte? Pojďte je s námi vyzkoušet. Hledáme 30 z vás, které chtějí na vlastní těhotenské bříško vyzkoušet pohodlí LELOSI.

Příběh LELOSI

Výrobky LELOSI se vyznačují měkkostí materiálu, pohodlím a výjimečnou odolností. Umělá vlákna LELOSI se svými vlastnostmi nejvíce blíží přírodnímu organickému hedvábí. Jemná, ale extrémně odolná vlákna jsou navržena tak, aby seděla jako vaše druhá kůže, a lehký materiál vám umožní pohyb bez pocitu omezení.

LELOSI logo

Vlákna LELOSI byla navržena jako rekonstrukce přírodního materiálu a kombinují pevnost, něhu a měkkost hedvábí se zdůrazněnou trvanlivosti a pružnosti, které přispívají k udržitelnému používání. Inovativní membrána napomáhá proudění vzduchu, odvádí vlhkost a poskytuje dlouhotrvající pohodlí v celé řadě situací. Všechny tyto vlastnosti oceňují ženy po celém světě. A kdy chtít ještě více pohodlí, než právě v těhotenství.

Proto jsme se rozhodli nabídnout prostřednictvím Happy Baby možnost 30 budoucím maminkám vyzkoušet pohodlí LELOSI. Stačí vyplnit následující formulář a během 14 dnů už můžete testovat. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě