NEKOJÍCÍ ZÓNA – nápis který vylepila maminka v porodnici a my jí fandíme!

Meghan Koziel foto Instragram

Když maminka Meghan vylepila v porodnici ve svém pokoji toto oznámení o důvodech, proč jí neuvidíte kojit, všichni lidé jí tleskali. Aby předešla dotazům personálu, proč své miminko nekojí, raději vylepila zdůvodnění velkým písmem na zeď.

Meghan Koziel byla v roce 2015 diagnostikována rakovina prsu. V té době jí bylo 26 let. Podstoupila dlouho a velmi náročnou léčbu včetně oboustranné mastektomie, která jí zachránila život, ale ztratila možnost kojit. Nyní v září 2018 porodila krásnou holčičku Kendru Jane.

Meghan Koziel foto Instragram

Meghan Koziel foto Instragram

Sama Meghan dříve pracovala v nemocnici. Díky své zkušenosti, že ne každý ošetřující personál má možnost podrobně studovat kartu pacienta, chtěla předejít zbytečným nedorozuměním. Proto ve svém pokoji vyvěsila plakát v tomto znění – NEKOJÍCÍ ZÓNA – I když kojení je velmi speciální věc, upozorňuji vás předtím, než se zeptáte. Naše zázračné miminko bude krmeno umělým mlékem. A nijak to neovlivní její budoucnost. TATO MAMINKA PŘEKONALA RAKOVINU

Ukázalo se, že personál nemocnice, kde Meghan přivedla na svět dceru měl nejen preventivní ale i edukativní dopad. Mnoho lidí chtělo slyšet její příběh a do budoucna se více zamyslí nad tím, než začnou odsuzovat maminku, která nekojí svoje novorozené miminko. Na základě tohoto zjištění sdílela svůj příběh prostřednictvím Instagramu s dalšími tisíci rodiči, které sdílejí podobný životní osud.

Meghan dodává “Všechny ženy, které překonají rakovinu a chtějí se stát maminkami, nesmí nikdy vzdát naději. Lékaři nemohou garantovat plodnost, ale když se nad tím zamyslíte… plodnost není garantována ani pro nikoho jiného! Zázraky se dějí, a pokud otěhotníte přirozeně, pomocí umělého oplodnění nebo adopce… VŽDY se najde cesta, jak se stát maminkou! Musíte si najít vlastní cestu a plně jí důvěřovat!“

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě