Revoluce v přebalování – plenkové kalhotky – zkušenosti maminek

plenkové kalhotky

Přebalování batolat může být výzvou, zvláště když jsou malí průzkumníci neustále v pohybu. Pampers Pants plenkové kalhotky přinášejí řešení, které usnadňuje tento každodenní rituál a zároveň poskytuje nejvyšší ochranu pro vaše dítě.

Snadné přebalování na jedničku

Pampers Pants jsou navrženy pro snadnou manipulaci – oblékají se jedním tahem a svlékají jednoduchým roztržením na bocích. Tato funkce je neocenitelná pro rodiče malých neposedů, kteří už nechtějí ležet klidně během přebalování. S Pampers Pants je přebalování rychlé a bez stresu.

Ochrana před protečením pro klidný spánek

Díky super absorpčnímu jádru, které rychle odvádí vlhkost, a pevným manžetkám kolem nožiček, Pampers Pants zajišťují, že vaše dítě zůstane suché a v pohodlí po celou noc. Pružný pas po celém obvodu s gumičkou Stop&Protect se přizpůsobuje bříšku vašeho děťátka, což zajišťuje, že plenkové kalhotky zůstanou na svém místě a pomáhají předcházet jakémukoli protečení.

95 % maminek dalo Pampers Pants nejvyšší hodnocení

Pohodlí, které roste s vaším dítětem

Pampers Pants jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí z každého úhlu. Pružný pas a gumičky kolem nožiček se přizpůsobí každému pohybu vašeho dítěte, což zajišťuje, že plenky zůstanou pohodlné, ať už vaše dítě leze, plazí se nebo dělá první krůčky. Když je čas plenku vyměnit, jednoduše ji srolujte a zajistěte páskem. Tato funkce zjednodušuje likvidaci a pomáhá udržet přebalovací prostor čistý a organizovaný.

Konkrétní recenze maminek

Maminka Markéta M. 

Líbí se mi jak jdou lehce obléknou a skvěle padnou. Při používání byla pokožka suchá, a nepodrážděná . Plenka vydrží i celou noc bez protečení.

Maminka Marie C. 

„Už žádné zalepování“ Syna je opravdu těžké udržet v klidu v leže na přebalování, takže natahovací plenky jsou v tomhle super.

Maminka Magdaléna K. 

Bezva praktičnost při přebalování – poprvé jsem použila plenkové kalhotky. Velmi rychlé a účinné přebalení miminka.

Maminka Aneta C. 

Snadné oblékání, vhodné pro živé děti, co chvíli nepoleží, dají se oblékat i když je dítě na břiše.

Maminka Lucie H. 

Plenky hodnotíme velmi kladně. Miminko má cca 9kg a i když jsou plenky až do 15kg, tak sedí perfektně. Pokožka zůstávala suchá, nepodrážděná. Nehodu, kde by něco proteklo, jsme nezaznamenali. Absorpční vlastnost hodnotím tedy kladně.

Maminka Kateřina B. 

S plenkami jsem moc spokojená, syn nemá opruzeniny a kapsička krásné vše zachytí, jsem moc spokojená a s používáním budu dal pokračovat.

Maminka Helena M. 

Protože Pampers používáme již delší dobu, byla jsem spokojená. Poprvé jsme však vyzkoušeli místo plenek „kalhotky“ a hlavně na noc super!!!Líbí se mi dětský hezký design-obrázku a to že perfektně sedí při pohybu i v noci kolem mozek. Malý vydržel opravdu spokojeně a dlouho spinkat a líbí se mi také zadní lepící proužek, který nechá plenku opravdu na svém místě za každé situace.

 

Maminka Barbora Š. 

Nikdy neprotekla a to ani v noci (jiné pleny minimálně 2 týdně v noci protékaly)
Skvěle sedí nedělají otlaky na bříšku ani pod gumičkami, malý má 7,75 kg a seděli mu akorát, hlavně drží a jsou pohodlné ať se dítě ,,mele,, jakkoli…

Maminka Michaela P. 

První dojem byl velmi pozitivní. Oblékání mi tedy dalo dost zabrat, protože to byla první zkušenost s plenkovými kalhotkami a bála jsem se abych je při oblékání neroztrhla. Líbilo se mi, že plenky dobře sedí a neprotékají. U nás tedy nesedí doporučená váha. S necelými devíti kily seděli plenky akorát.

Maminka Denisa Č. 

Příjemný materiál, prodyšný. Malému se nezapařovala prdka a celou noc vydržel bez měnění plínky. Nikde nic neproteklo. Nikde ho nic neškrtilo. Jednoduché svlékání.

Maminka Bronislava B. 

Nezvyk od normálních plen, ale od té doby nepoužíváme jiné.

Maminka Alice P. 

Mezi poslední položkou testování jsou tyto pleny. Pampers pleny jsou jedny z našich nejoblíbenějších už od narození krásně drží a opravdu málo co pustí. I když pants by měly být rychlejší na nasazování tak u našeho super rychlého dítěte zatím vedou klasické na zapínání. Jsme strašně rádi za tuto zkušenost si je vyzkoušet.

Maminka Barbora O. 

Super, Pantsky jsou nejlepší výrobek od Pampers. Žádné opruzeniny, žádné protečení i přes velkou kalamitu, nebo po celé noci, krásně praktické a rychlé přebalování, nejsou nijak agresivně aromatické. Za nás vše super.

plenkové kalhotky

Maminka Silvie D. 

Plenky jsou super, úplně úžasná vůně, nádherný vzhled, seděly dobře a to malý má méně kg ale i tak seděly.
Pokožka byla ve stavu jako je vždy, žádné podráždění, všechno proběhlo v pořádku.
Plenku jsem měnila i po delší době než klasické plenky.

Maminka Kateřina H. 

Vždy jsem měla za to, že jsou plenky pampers pants nepraktické.
Jsem spokojena,budu je nyní používat také. Synovi byly pohodlné.

Maminka Jana K. 

Krásně se přizpůsobí dítěti i když velikostně by měli být na dítě o váze 9- 15 kg. Tak krásně sedí i na 6 kilové dítě.
Dcera nebyla z těchto plenek vůbec opruzená ani podrážděná jakou měli super savost. Za celou dobu testování ani jednou neprotekly i když je měla celou noc. A hlavně vydrželi i větší nálož :-).

plenkové kalhotky

Maminka Lenka H. 

Plenky jsou vyhovující a pampers pants je dobře řešené, když už dítě není při přebalování klidné, což je super. 👍😉

Maminka Lucie S. 

Pleny se mi líbily svým designem a materiálem. Povrch plenek příjemný na dotek, barevné obrázky pastvou pro oči. Pokožka dítěte po použití nebyla podrážděná, ani opruzená, dýchala a nebyla mokrá. Plenka neprotekla, krásně absorbovala všechnu tekutinu. Dcerka neměla ani otlačené nohy a pas od gumiček (minimálně). Plenka se dobře navlékala a svlékala.

Maminka Lucie M. 

Plenky nás velmi mile překvapily. Jelikož jsou natahovací, jako kalhotky , tak se neodlepují což je super. Malý si ty zalepovací často odlepoval. I sundávání je jednoduché.
Nestala se nám u těchto plenek žádná nehoda. Nevytekla v noci. Takže za nás super.

Maminka Juliana G. 

Krásný design, jednotlivé balení super na cesty, příjemné na dotek, dobrá absorpce moče a stolice. Synovi krásně seděli, žádné lepení, ale rychle nasazení.

Pampers Pants plenkové kalhotky jsou ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají snadný a efektivní způsob, jak udržet své dítě suché a šťastné. Ať už je den nebo noc, Pampers Pants poskytují ochranu a pohodlí, které vaše dítě potřebuje, aby mohlo nerušeně prozkoumávat svět kolem sebe. Přidejte se k revoluci v přebalování a objevte, jak mohou Pampers Pants učinit vaši rodičovskou cestu o něco hladší.

plenkové kalhotky

Maminka Amálie H. 

S plenkami Pampers Pants jsem velmi spokojená, jelikož už jsem je s Lilinkou předtím používaly, jen jinou velikost. Plenky jsou velmi dobře použivatelné a lehce oddělávací. Dokážou skvěle pohltit i noční čůrání a kakání, které neprosákne na oblečení a Lilinka z toho neměla opruzenou dupku.
Jsou velmi praktické a můžu je všem doporučit.

Maminka Kristýna M. 

Se značkou Pampers mám pozitivní zkušenost díky řadě Premium Care, kterou jsem v začátcích používala na obě své děti. Z důvodu vyšší ceny jsem pak ale vždy přešla na levnější značku, takže jsem se na testování velmi těšila a byla zvědavá, jaké tyto pleny budou. Na první pohled mě zaujal zvířátkový potisk se zebrou a lvíčkem. Natahování kalhotek byl vleže trochu boj, ale jakmile se mi je povedlo nandat, pěkně držely na místě a neškrtily. Schválně jsem je zkusila dát i na noc a neprotekly, přes den zvládly běžnou nadílku. Pokud byla kakání extra nálož, protekly, ale to se nám stávalo i u konkurenčních plen, které používáme.
Doporučila bych je spíš pro starší děti, které už chodí a umějí si je sami natahovat a stahovat. Na učení na nočník si myslím, že budou ideální. U dcerky, která v době testování ještě nelezla, mi úplně nevyhovovaly, protože nandavání bylo složité. Ale zase jsem se neodvažovala jejich zkoušení odkládat, protože jsem se bála, že už se do nich pak nevejde…

Maminka Petra N. 

Těšila jsem se jaká bude výhoda natahovacích kalhotek oproti běžným jednorázovým plenkám, které používáme od stejné značky už od narození. Byla to naše první zkušenost. Nakoupila jsem několik balení stejných PP abych mohla testovat celý měsíc. Jak jsem uvedla, měla jsem zakoupeno několik baleni PP navíc a testovala jsem poctivě celý měsíc, vyjma pár nocí, kdy jsem dala běžnou jednorázovou plenku Pampers Premium Care. Natáhování kalhotek není nejpohodlnější. S miminkem musím hodne manipulovat, abych kalhotky natáhla a nasoukala do nich miminku, aby se nikde plenka nekrčila. Plenka občas protekla, hlavně, když miminko spalo na boku.

Maminka Vendula J. 

Syn je velmi aktivní a nevydrží ležet ani u přebalování. Proto pampers pants byla jediná volba a sedly dokonale. Od malička jsme pampersky používali a později jsme přešli právě na pants, které se hezky dají navléct i ve stoje. Sice měním plenky co cca 4-5 hodin, ale vydržely by jistě i déle. V noci jak spí, vydrží celou noc a neprotečou. Pokožka je čistá, nepodrážděná.

Maminka Adéla B. 

Můj první dojem z plenek Pampers Pants byl pozitivní. Především jsou velmi pohodlné a snadné na nasazování i sundávání, což je ideální při používání doma. Materiál je příjemný na dotek.

Jedním z klíčových pozitivních bodů je rychlost a jednoduchost použití, což je skvělé. Uvnitř domova jsem s nimi neměla žádné problémy a plně vyhovovaly našim potřebám.

Nicméně, když jsem je vyzkoušela venku, objevily se určité nepraktičnosti. Není přítomný indikační proužek, který by signalizoval, kdy je třeba plenku vyměnit. To bylo nepříjemné. Tento nedostatek může způsobit, že rodiče budou muset plenky pravidelně kontrolovat, což může být obtěžující.

Maminka Tereza H. 

Plenky se skvěle nasazují a i sundávání je lehké (až teda na mého manžela, který nepochopil, že má na boku rozthnout 😀 ) Plenka nám vydržela celou noc bez prosáknutí. Žádné opruzeniny se nám neudělaly. Tahle plenka je skvělá, že vydží celou noc. A musím pochválit, že vážně vydrží.. Syn necelé 3 roky měl střevní potíže a nevěděla jsem už co s ním v noci. Je drobnější postavy a tak jsem sáhla po téhle testovací plence, která byla testována mladším synem. A musím říct, že i jeho průjem plenka krásně pár hodin udržela, že sem nemusela každých 30 minut převlíkat postele. Takže jen a jen chválím a už máme balení plenek doma 🙂

Maminka Kateřina Ž. 

V první moment jsem si popravdě řekla, že plenky typu pants nejsou pro půl roční dítě vhodné. Že tyto pleny se hodi pro starší děti, které už sedí. Ve chvíli kdy se mi však syn začínal u přebalování dost přetáčet na bříško a klasickou plenu bylo velmi obtížné mu nasadit, pantsky to opravdu zachránili.

Maminka Daniela M. 

Plenky Markétce padly jako ulité. Vůbec jí nepadaly. Ani jednou se nám nestalo, že by je přečůrala. Plenky jsme zkoušely přes den ale i v noci. Kdy už malou nemusíme ani převalovat. U nás plenka vydržela i tu noc. Malá se vůbec neoprudila. Zadeček měla vždy suchý.

Maminka Dagmar H. 

Prvně jsem se bála tím že je to naše první miminko a spoustu plen/značek jsme dostali a některé zapácháli po chemii tyhle mě velmi mile překvapily a těšila jsem se jak je hnedka vyzkoušíme. Nejvíce se nám líbil materiál – nebyli tvrdé jako některé jiné značky.
Absorpční Prvek – nikdy nám neprotekli ve dne ani v noci a malá nám spí celou noc 8h+ takže za nás pecka!
A snadnost nandávání 🙂
Jediné mínus, ale to se nepočítá že nám byli větší ale jinak 10/10 🙂
Moc děkujeme za takhle milou a suprovou zkušenost s plenkama Pampers Pants.

Maminka Dominika S. 

Pro nás novinka. Doposud jsme kalhotkové plenky nezkoušeli. Je to určitě zajímavý nápad a až bude syn chodit určitě to bude mít mnohem větší využití. 🙂

Maminka Monika S. 

První dojem byl super, stačí natáhnout a je hotovo pak stačí roztrhnout, zapnout, vyhodit, nasadit další a nepotřebuju žádné kraťasy, aby si je dcerka nerozepínala takže super.

Maminka Veronika J. 

První dojem byl vynikající. Používám jen značku Pampers. Za mě mají nejlepší výrobky na trhu.

Maminka Kristýna S. 

Mile překvapili, výrobce uvádí že jsou od 9 kg ale syn má necelých 8 kg a krásně mu sedí, skvěle sajou, syn byl v suchu a spokojený, žádné opruzeniny ani otlačeniny, myslím že jsou super na učení dětí na nočník. Na zadečku mají proužek po sundání plenky se díky němu plenka krásně zabalí a asi to bude znít divně ale plenka voní i po počůrání.

Maminka Zuzana P. 

Právě to, že plenka neproteče, hlavně v noci, to je pro mě jako rodilého spáče nejdůležitější 😁. Líbí se mi i především to, že malé krásně sednou a nemá po nich žádné opruzeniny. Nelíbí se mi, že balení je malinké, mělo by tam být víc plenek, abychom nemuseli kupovat pořád další 😁 samozřejmě vtip 😁 jsme opravdu mooooc spokojené!!

Maminka Kateřina M. 

Pozitivně hodnotím měkkou gumičku v pase, která syna netlačila, ani jinak neomezovala v pohybu. Zároveň udržela plenky na svém místě, takže žádné protečení nebo sesunutí se nekonalo. Byla jsem s těmito plenkami velice spokojená!

Maminka Lenka K. 

Pampers je naše oblíbená značka plenek. Mrzí mě, že jsem “Pantsky”nevyzkoušela dřív, protože poslední dobou je dát synovi plenku nadlidský úkol. Takhle jen rychle nasadím jak kalhotky a jde se. Ušetří mnoho práce s kontrolováním zda je plenka dobře nasazená. Na to, že má syn jen 8,2kg tak mu padnou skvěle! Plenka drží jak má a tak se nestala ani jedna “nehoda”. Pokožka zůstává suchá a bez opruzenin!

Poděkování našim ambasadorkám

Chceme poděkovat všem našim ambasadorkám, které se podělily o své upřímné hodnocení a zkušenosti s Pampers Pants. Testujte s námi nejen tento produkt, ale celý balík výrobků pro maminky. Zapojte se ZDE.

Průběžné recenze přidávají naše ambasadorky také v naší uzavřené skupině maminek na Facebooku. Přidejte se k nám.

Sdílejte
Načítám

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.