Když kojení bolí – Multi-Mam

multi

Kojení je krásná a přirozená věc, která přináší mnoho benefitů jak pro maminku tak miminko. Bohužel při nesprávné technice dokáže i pěkně potrápit. Bradavky začínají být citlivé a popraskané. Naše maminky testovaly produkty společnosti Multi-Mam, které dokáží ulevit od těchto těžkostí.

Bolest při kojení

Kojení nemá v žádném případě bolet. Pokud bolí, něco není v pořádku. S tímto problémem se setkávají jak prvorodičky, tak i zkušené maminky. Problémem může být drobná trhlinka na bradavkách, otoky, zarudnutí apod. Určitě ale není důvod z těchto důvodů kojení vašeho miminka vzdávat.

Trhliny nejčastěji vznikají tehdy, když dítě zaujímá špatnou polohu k prsu při kojení – nechte si poradit od laktační poradkyně, nebo ještě v porodnici. Před začátkem kojení je vhodné si přiložit teplé obklady na prsa. I mikrotrhlinky totiž dokáží nepříjemně bolet a stát se spouštěčem pro závažnější infekce.

Pro úlevu od bolesti a urychlení hojení můžete použít speciální produkty k tomu určené. Naše maminky vyzkoušely ty od společnosti Multi-Mam.

Multi-Mam Compresse

V období kojení vás mohou bradavky při kojení bolet a vznikat otoky a praskliny. Obklady Multi-Mam Compresses pomáhají ulevit od těchto potíží. V každém balení jsou náplasti, které se nanáší na bradavku hned po kojení a nechají působit alespoň 30 minut. Obklady chladí a pomáhají zklidnit podrážděná místa. Před dalším kojením není nutné krém stírat.

Multi-Mam Lanolin

Tato mast chrání vaše bradavky před i během kojení. Ideální je použití ihned po kojení, alespoň 2 x denně. Krém nemusíte před kojením stírat , miminku neuškodí. Pravidelným užíváním je kůže jemná a vláčná, protože hlavní složkou Multi-Mam Lanolin je vysoce čištěný přírodní tuk z vlny.

Podívejte se i do naší galerie na zpětnou vazbu testujících maminek: 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Chcete se i vy zapojit do testování našich produktů? Pravidelně vše vyhlašujeme na našich stránkách –  ZDE.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě