Plenkový dort – originální dárek

plenkový dort

Narodilo se ve vašem okolí miminko? Jdete na oslavu narození, první návštěvu po porodu, nebo prostě chcete jen překvapit svojí těhotnou kamarádku, ještě než se mimčo narodí? Pokud nechcete jen koupit v obchodě nějaký tuctový dárek, můžete si zkusit vyrobit doma plenkový dort jako něco originálního.

Jak na plenkový dort?

  • V první řadě budeme potřebovat kupu plenek 🙂
  • Jednotlivé plenky stočíme do roliček.
  • Je dobré mít základnu na který budeme dort stavět, stačí pevný karton kulatého tvaru, ve velikosti, jak velký budeme chtít mít dort.
  • do středu si postavím buď ruličku z papíru (postačí třeba střed od papírových utěrek, nebo můžeme použít cokoliv, třeba dětský pudr, lahvičku, nebo cokoliv jiného.
  • Plenky stočené dáváme okolo tohoto středu pořad dokola, aby nám vznikla základna “dortu”
  • Pokud máte již velikost co vám vyhovuje, stačí obvázat stužkou kolem dokola.
  • Takto si můžete vytvořit několik pater v různé velikosti a “dort” spojit.

plenkový dort

Plenkový dort můžete dozdobit podle chuti, jestli to bude pro holčičku, nebo pro chlapce, přidat i pár drobností do dortu, jako překvapení při rozebírání dortu.

Přinášíme několik inspirací z Pinterestu:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie
Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Chcete se dozvědět více, nebo se podělit o Vaše zkušenostmi s jinými maminkami? Připojte se do naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku nebo nás sledujte na našem Instagramu.

Nově se můžete dozvědět i nové informace v našem Festivalu – to je mateřství! kde je pro Vás připraveno spousta informací v instruktážních videích.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě