Zavinovačka jako nezbytná součást výbavy pro miminko. Kterou zvolit?

zavinovačka

Zavinovačka, věc krásná na pohled, ale i praktická a prospěšná z mnoha pohledů. Již naše prababičky zavinovaly svá miminka do péřových zavinovaček a současná generace maminek se k zavinování vrací. V široké nabídce může být těžké se vyznat a zvolit tu správnou. Péřová zavinovačka Baby Burrito zaručeně splní všechna očekávání, která vám od zavinování mohou být slibována.

Klidnější spánek, spokojenější miminko

Porodem to nekončí, porodem to začíná. S narozením přichází miminko o bezstarostný přísun živin, o teplo, bezpečí i ohraničený prostor dělohy. Navíc získává tzv. Moroův reflex, který má za následek mj. samovolný pohyb ručiček.

Nepříjemné projevy absence maminčiny dělohy či nabytí úlekového reflexu zmírňuje právě zavinování. Je otázkou, jestli tato fakta znaly naše prababičky nebo jen dělaly to, co miminko přirozeně dělalo nejspokojenější. Jejich moudrost ale byla inspirací pro vznik českých zavinovaček Baby Burrito. Ty dokážou navodit pocit nejpodobnější tomu, na které bylo miminko zvyklé v maminčině děloze.

Zavinovačka poskytuje dítěti teplo a pohodlí. Vzniká měkké, zároveň pevné a objímající prostředí, které dítě uklidňuje, a zkvalitňuje a prodlužuje tak dobu jeho spánku. Zavinuté miminko se cítí v bezpečí a jeho schované ručičky nemohou spustit nepříjemné úleky, které by jej probudily.

zavinovačka

Péřová zavinovačka jako bezpečné a vhodné prostředí

Pouze péřová zavinovačka zachovává původní tvar novorozeneckých zad ve tvaru písmena C a umožňuje ležet rovně s hlavičkou v ose s tělem. Předchází tak stáčení hlavičky k jedné straně, tzv. predilekci. Baby Burrito svou kvalitou a jednoduchým designem vytvoří nejen krásné spací místo, ale ulehčí vám také manipulaci s miminkem, při které navíc zachovává jeho bezpečnou polohu. Použitím v kočárku utlumíte jeho otřesy.

Rozbalená zavinovačka je pak vhodným hnízdečkem pro bdící miminko. A až z ní vaše dítě vyroste, poslouží jako peřinka. Miminka narozená v teplých měsících ocení chladivé vlastnosti, které má peří v létě. Oblékejte je tehdy pouze do plenky nebo slabého bodýčka.

Tyto zavinovačky je možné zakoupit na stránkách Baby Burrito s využitím slevy 15 % po zadání tohoto slevového kuponu:

zavinovačka

Slevový kupon na zavinovačky Baby Burrito je také k dispozici ke stažení na stránkách HappyBaby.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě