12. týden těhotenství

Těhotenství 12. týden

Konečně se všichni uvidíte. Čeká vás první ultrazvuk.  Jak se vyvíjí vaše miminko?

Začíná 12. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 12. týdnu těhotenství?

Nastal toužebně očekávaný moment prvního ultrazvuku! Poprvé se všichni uvidíte, Vy, tatínek a Vaše miminko. Bude se jednat o emočně velmi intenzivní zážitek! Tento ultrazvuk se může provést buď abdominální nebo vaginální cestou, záleží na vývoji Vašeho těhotenství.

Nebuďte vyděšená, pokud se lékař bude při vyšetření ultrazvukem tvářit všelijak. Nastavení zařízení není hotové hned. Jeho výrazy nemají tudíž nic společného s Vaším miminkem. Hlavně si své obavy nenechávejte pro sebe. Zeptejte se ho na cokoliv, co Vás napadne, určitě Vás uklidní.

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 196 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Můj mozek pracuje na plné obrátky a vyvíjí se raketovým tempem, proto mám tak velkou hlavu. Začínám mít chloupky tak trochu všude, dokonce i na obličeji. 🙂 Brzo jimi budu celé pokryté, ale znovu do porodu vypadají.

Vy to ještě necítíte, ale miminko už hýbe ručičkami a nožičkami. Možná to uvidíte na ultrazvuku!

Maminko, teď jsem velké jako limetka, měřím 5,4 cm od hlavičky k zadečku a vážím 14 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 13. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 11. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě