31. týden těhotenství

Těhotenství 31. týden

Jste více roztržitá? Váš mozek vás, i když to možná nevnímáte, psychicky připravuje na blížící se porod. Jak se vyvíjí vaše miminko?

Začíná 31. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 31. týdnu těhotenství?

Pokud je miminko otočené hlavičkou dolů, dýcháte a trávíte trochu lépe. Vaše plíce a střeva jsou méně stlačovány. Nebuďte netrpělivá, pokud miminko tuto piruetu ještě neprovedlo, může se přetočit klidně až na úplně poslední týden!

Máte pocit, že jste více roztržitá a zapomínáte? Váš mozek se zabývá důležitějšími podněty než je nákupní seznam nebo domluvená schůzka. Připravuje vás psychicky na blížící se porod. Pokud máte obavy, proberte je se svým lékařem nebo jiným odborníkem.

Vaše mateřská dovolená se kvapem blíží: vyřídila jste všechny formality?

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 63 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

V poslední době nabírám na váze, ale už tolik nerostu do délky. V bříšku mi začíná docházet prostor.

Očička teď zavírám už jen když jdu spát. Zatím je mám tmavě modré. Většina miminek se narodí s modrými očičky, do skutečné barvy se zabarví až několik týdnů po porodu. Slyším zvuky zvenku a rádo poslouchám hudbu nebo vaše hlasy. Už se moc těším, až budu z bříška venku a všechny je poznám.

Maminko, teď jsem velké jako větší kokosový ořech, měřím 41 cm od hlavičky k zadečku a vážím 1,5 kg.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 32. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 30. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě