25. týden těhotenství

Těhotenství 25. týden

Pokračujete v přípravách na příchod miminka? Udělejte si radost a pořiďte si něco hezkého. Jak se cítíte, a jak se vede vašemu miminku?

Začíná 25. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 25. týdnu těhotenství?

Po pálení v žaludku pro změnu zase kyselo v jícnu! Není to moc příjemné… Nezapomeňte se o tom tedy zmínit svému lékaři, bude schopen vám pomoci.

Řekněte mu o všech svých malých fyzických problémech: opar, velká únava, bolest břicha… Jedině on dokáže správně vyhodnotit závažnosti těchto symptomů. Objevilo se krvácení? Nepodceňujte to: není to nutně nic závažného a objevuje se relativně často, ale všechna krvácení během těhotenství musíte oznámit lékaři.

Pokračujete v přípravách na příchod miminka? Vybíráte kočárek nebo šátek / nosítko a všechny další věci, které bude miminko potřebovat… udělejte si radost!

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 105 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Moje pusinka a rty jsou čím dál citlivější. Je to moje příprava na to, až mě hned po narození kojit. V pusince se vše ukládá na své místo, dokonce i pupeny stálých zoubků, které se objeví až kolem 6. roku poté, co mi vypadnou mléčné zoubky.
Mojí nejoblíbenější aktivita je odteď(samozřejmě kromě spánku) chytání nožiček ručičkami! 🙂

Maminko, teď jsem velké jako řepa, měřím 33 cm od hlavičky k zadečku a vážím 660 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 26. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 24. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě