24. týden těhotenství

Těhotenství 24. týden

Změny nálad jsou pryč. Na pár měsíců zapomeňte na boty na podpatku, vaše záda by vám to nepěkně připomněla.

Začíná 24. týden těhotenství a naší společné cesty!

Jak se cítíte ve 24. týdnu těhotenství?

Pominulo období neočekávaných změn nálady, zato se objevily další malé trable: často se zadýcháváte, trápí vás bolest zad, křeče do nohou… Odpočívejte co nejvíc to jde a zvykněte si na správné držení těla, abyste ulevila zádům a nohám!

Úplně zapomeňte na boty na podpatku! Vaše záda by vám to nepěkně připomněla… Na odstranění bolesti zad vyzkoušejte osteopatii!

Nebojte se používat polštáře, abyste si vypodložila bříško, nebudete ztrácet rovnováhu a bude se vám lépe usínat. Pohodlí je nadevše!

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 112 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Moje kůže je čím dál silnější, ale je celá pomačkaná, protože ještě neakumulovala dostatek tuku. Na to mám ale ještě 4 měsíce! Stále je pokryta mázkem, který bude postupně mizet. Začínají se mi tvořit také bílé krvinky, abych se mohlo chránit proti infekcím. Také se mi utvářejí plíce, zejména cévy a plicní sklípky.

Maminko, teď jsem velké jako kukuřičný klas, měřím 30,5 cm od hlavičky k zadečku a vážím 600 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 25. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 23. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě