Tipy na dárky pro děti ve věku 1-3 roky

Inspirujte se tipy na dárky pro vaše děti k Vánocům. Ve věku od jednoho do tří let, se často ještě nedokáží vyjádřit, co by je opravdu potěšilo. Projděte si naše tipy a vyberte ten správný dárek, který jim udělá radost!

Yookido

ZAZU – Husky HOWY – hřejivé zvířátko s vůní levandule

Roztomilá plyšová hřejivá zvířátka nahrazují tradiční ohřívací lahev. Pomáhají utěšit děti při bolesti a uklidnit je, když jsou smutní nebo mají obavy a strach. Jejich měkké a hebké tělo je velmi příjemné na dotek. Ideální pro mazlení!

ZAZU – Žirafa GINA – svítilna s nočním světlem

Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom! Svítilnou si může dítě posvítit na cestu, číst s ní oblíbenou knihu nebo si jen hrát.

Yookidoo – Kreativní plavací kachna – Pirát

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých pirátských motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Krásné a plyšové přeje značka Canpol babies!

Těšíte se na první Vánoce vašeho zlatíčka? Dopřejte mu měkoučké a veselé kamarády z Canpol babies. V nové kolekci JUNGLE se můžete těšit na rozverné lemury a plameňáky, nebo dětem dopřejte sovičky či medvídky, kteří hrají a rozvíjí motoriku a všechny smysly miminka. Nádherným dárkem může být i hrací deka, která šustí, píská, chrastí a skrývá i zrcátko, ve kterém může drobeček pozorovat svět kolem sebe. Otestováno těmi nejmenšími odborníky.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Veselé LOVI designy pro holčičky i kluky

Co kdyby váš drobeček našel pod stromečkem svůj úplně první hrníček? Se značkou LOVI se můžete těšit na tréninkové hrníčky RETRO s měkkým pítkem, které nedráždí citlivé dásně děťátka a jsou vhodné pro děti od 6 měsíců (objem 150 ml). Pro starší děti jsme přichystali praktické LOVI hrníčky 360°, ze kterých už děťátka pijí jako ze skleničky, ale bez rozlévání. A pokud máte doma milovníka LOVI dudlíků, tak prozkoumejte kolekce BUDDY BEAR, INDIAN SUMMER či FOLKY.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Vzdělávácí a zábavné hry a puzzle

Podporují přirozené učení dětí zábavnou a poutavou formou a umožňují rozvoj komunikačních a sociálních dovedností, pozorovacích schopností, koordinace oko-ruka, poznávání barev, zvířat, tvarů, atd. Hry obsahují pravidla v českém a slovenském jazyce, zároveň umožňují výuku angličtiny už pro nejmenší děti. Angličtina pro hraní her není podmínkou, ale užitečným bonusem navíc.

V nabídce najdete více než 46 druhů her pro děti od 2let na www.ditipo.cz

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Kreativní hračky

Melissa a Doug – Veterinární sada PetVet

I plyšová zvířátka občas potřebují lékařskou péči. Vyvrknutá tlapička, natržené ouško, bolavé bříško – to jsou případy na denním pořádku, které musí řešit veterinář se specializací na plyšáky. A právě ten se z Tebe může s Veterinární sadou PetVet z dílny Melissa & Doug. Kromě dvou plyšáků-hypochondrů obsahuje také celou řadu lékařských nástrojů včetně obvazů, nůžek, injekcí, pinzety, náplastí a také zdravotnické brašny.

Melissa a Doug – Luxusní dřevěná zatloukačka

Zatloukací kolíky vyskakují  nahoru a dolů. Díky spojení kolíků v pár má tato tradiční hra nový rozměr. Podporuje jemnou motoriku a odlišování barev. Propracovaná hračka do posledního detailu z vysoce kvalitního dřeva.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Magnetické stavebnice

Stavebnice Magicube – děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ve 3D. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Obsahuje 9 magnetických kostiček. Určeno pro děti od 1 roku.

Mysli, stav a toč! Korbo plastová stavebnice

Korbo je plastová stavebnice založená na fungování převodů, díky nimž je možno celé stavby rozpohybovat.

Například soupravy umožňují vytvořit psa, kachnu, letadlo s vrtulí, dělo, auto, parník a mnoho dalšího. Přesto stále existuje prostor pro mnoho dalších konstrukcí vycházejících z dětsé fantazie. Pohodlná kompaktní krabička je skvělá zábava pro děti na cesty.

Nezapomeňte si také otevřít dárečky v podobě slev v našem Adventním kalendáři. Určitě mezi nimi najdete kupóny i na tipy uvedené v tomto článku. Adventní kalendář najdete ZDE.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě