Tipy na dárky pro větší děti od 6ti let

Vánoční tipy na dárky pro větší děti

Školní děti už mají jasnou představu, co si přejí jako dárek k Vánocům. Co je ale překvapit něčím nečekaným pod stromečkem? 

Magnet hrou

Bav se s pohyblivou řadou Geomag Mechanics a použij kuličky jako ložiska. Roztoč to s Mechanicsem a přijď na kloub základním principům magnetické přitažlivosti a odporu!

Zažehlovací korálky Hama – Vánoční dekorace z vlastní dílny

Korálky jsou vděčnou zábavou pro malé i velké už po dlouhá staletí. Dají se navlékat na nit jako náhrdelník, dá se z nich vyrobit náramek, náušnice i další ozdoby. A Hama korálky můžeš dokonce zažehlovat! V tomto praktickém uzavíratelném balení nechybí ani podložka ve tvaru hvězdy, na které vykouzlíš spoustu báječných ozdob na stromeček.

Na podložce ve tvaru kolečka zase můžeš vyrobit nepřeberné množství vánočních koulí. Tak hurá do toho, ať to stihneš do Vánoc 😉

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Kreslící modelína: dva dárky v jednom!

Víš, jaké jsou nejoriginálnější pastelky na světě? Takové, které si sám vyrobíš! Představ si, že se po Vánocích vrátíš do školky nebo do školy a na hodině výtvarky vytáhneš modrou pastelku ve tvaru žraloka, zelenou v podobě vánočního stromečku nebo červenou ve formě závodního sporťáku! Anebo kouzelnou pastelku několika barev! Přesně takovou zábavu ti přináší první kreslící modelína na světě značky Clay Crayon.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Nezapomeňte si také otevřít dárečky v podobě slev v našem Adventním kalendáři. Určitě mezi nimi najdete kupóny i na tipy uvedené v tomto článku. Adventní kalendář najdete ZDE.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě