Jak vyhrát boj s rýmou?

Nosní odsávačka je neodmyslitelnou součástí výbavičky každé budoucí maminky. Novorozenci a malé děti nejsou schopné si s ucpaným nosem poradit, a proto je nutné pravidelné odsávání. Nashromážděná rýma v nose znemožňuje dítěti dýchat, čímž narušuje nejen bezproblémové kojení, ale také spánek. V případě dlouhodobého zanedbávání rýmy může dojít k závažnějšímu onemocnění, např. k zánětu středního ucha.

Jak pomoci při ucpaném nosu?

Způsobů, jak můžete uvolnit ucpaný nos dítěte je hned několik. Jednou z možností je využít manuální odsávačku, která je však méně efektivní, odsávání je náročné a trvá delší dobu. Druhou možností je odsávačka na vysavač, kdy nasadíte nosní násadku na vysavač a stisknete vysávání. Tato varianta je kvůli hlučnosti pro miminko stresující. Ideální volbou je však použít nosní odsávačku na baterky. Nejen že rychle a šetrně uvolňuje ucpaný nos, ale také se snadno používá a čistí.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Velký pomocník – nosní odsavačka

Tento typ kompaktních odsávaček je vhodný k použití jak doma, tak i na cestách. Jednoduše se používají a jsou na baterie, proto mají vysoký odsávací výkon. Během použití se odsáté hleny hromadí ve sběrné nádobce, kterou můžete vyjmout, opláchnout a dát do myčky na nádobí. Nosních odsávaček toho typu je hned několik, my jsme si však vybrali nosní odsávačku BNA 100 od značky Braun.

Nosní odsávačka BNA 100 plně nahrazuje manuální nosní odsávačku. Můžete si vybrat ze dvou úrovní sání – normální a šetrné, kdy vždy zvolíte nejnižší úroveň sání, a pokud je třeba, přejdete na druhý stupeň sání. Nástavec šetrně zasuňte na okraj nosu a zvolte úroveň sání.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Také máte na výběr ze dvou velikostí násadek, proto je vhodná pro použití v jakémkoliv věku, od novorozence až po dospělého jedince. 

Další výhodou je tichý režim, který je perfektní k použití v noci a zajistí tak nerušený spánek miminka. 

Pokud hledáte kvalitní nosní odsávačku, která se snadno používá, je výkonná a snadno se čistí, pak je pro vás BNA 100 od značky Braun jasnou volbou.

Návod – nosní odsavačka:

https://www.youtube.com/watch?v=0AshurwKN9I&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=Bu2TFw4n1D4&feature=youtu.be

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě