Intim poradna

Otázky, na které se váháte ptát...

Máte za sebou negativní sexuální zkušenost? Byla jste v dětství zneužívaná a jste těhotná? Bojíte se porodu? Nemáte odvahu si otevřeně s někým popovídat? Nabízíme Vám profesionální, diskrétní a laskavý přístup v naší Intim poradně.

Odpovídá Markéta X Křížková -  porodní asistentka, specializovaná dětská sestra, autorka, umělkyně a koučka

  • Dobrý den maminky jsem šestý den po porodu a mám zlé tušení že mi špatně sešili hrázi co můžu dělat? Protože mi z toho trčí takový cancour ..

  • Dobrý den, jsem téměř půl roku po porodu a stále mě bolí i často pálí nástřih hráze. Bohužel nástřih byl nevyhnutelný. Dle lékaře je jizva v pořádku. Můžete mi prosím poradit, jak se o jizvu nadále starat? Už si nevím rady. Děkuji

  • Dobrý den, na noze a hlavně v intimních partiích se mi objevily křečové žily už během půlky těhotenství. Teď jsem v 33tt, můj lékař mi řekl, ze se nemusím bát, ze je to jiným stavem a vše se pak dá doporadku? Bude to tak?

  • Dobrý den, otec dítěte chce být u porodu. Od svých přátel jsem slyšela, že se mu můžu tím spíše znechutit a že si může najít radši jinou partnerku. Myslíte , že je to nesmysl?

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě