Poradna péče o novorozence

Ptejte se na vše v péči o novorozence...

Už máte svůj uzlíček štěstí doma, ale váháte, jestli vše děláte správně? Jaké vyšetření vás s miminkem čekají, jak mu pomoci u bolení bříška nebo jak s ním šetrně zacházet? Na vše se můžete ptát v naší poradně.

Odpovídá Markéta X Křížková specializovaná dětská sestra, porodní asistentka, autorka, umělkyně a koučka

 • Dobrý den, mám první miminko. 3tydenní holčičku. Kojím plně. Malá saje i hodinu. Ale potom vždycky blinká. Nevím, jestli není přepitá. Ale když ji chci oddelat dříve, nechce a vyžaduje ještě mlíčko. Tak kojím, jak si miminko řekne. Ale nevím, jak poznat, že už ma dost a zároveň aby se nepřepila a neblinkala. Děkuji za radu. S pozdravem, Barbora

 • Dobrý den , mám dotaz. Už před přibližně dvěma měsíci jsem vyplnila formulář ohledně dárkového boxu a stále mi nic nepřišlo. Nevím tedy zda jsem vyplnila formulář správně. Mohli by jste mne informovat. Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Kateřina Šabatová

 • Krásný večer. Prosím Vás o radu .
  Chci se zeptat na dokrmovani UM.
  Naše 7tydenni holčička Miriam Papa me mlíčko ktere odsavam ale jelikož toho není moc tak dokrmujem. Za začátku jsme dávali Nutrilon ale hrozne smrdí a malá ublinkavala. Teď jsme se rozhodli pro bebu 1 comfort ale malinká má po 1 hodině a půl opět hlad. Papa to 3ti den .
  Můžete mi poradit co s tim ? Zkusit něco jiného?
  Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Kotková.

 • Dobrý den,
  před dvěma dny, nám začala 7 měsíční dcera pěkně sedět a dnes mi seděla v kočárku, to se přidržovala rukou a nechtěla ležet. Myslíte, že už by byl čas na kárku a jídelní židličku nebo ještě chvíli počkat?
  Děkuji za odpověď

 • Dobrý den, budeme dávat třetí den kaši na noc a na krabičce je psáno smíchat 4 lžíce a 150 ml vody. Malá už sní více než předchozí dva dny, ale ne celou dávku. Je myšlena že se má sníst celá? Jinak dceru (4 měsíce) stále kojím. Děkuji PK

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě