Stavebnice LEGO® DUPLO® plné příběhů

duplo

Hledáte pro své malé objevitele zábavnou hračku, která podpoří jejich kreativitu a vydrží jim celé dětství? Zkuste kostky LEGO® DUPLO®!

Stavebnice jsou určeny pro děti od 1,5 do 5 let a přenesou je do světa plného kreativního stavění. Díky kvalitnímu zpracování a nadčasovým tématům stráví vaši nejmenší s kostkami roky plné zvídavé hry.

LEGO DUPLO

Kostky LEGO DUPLO jsou dvakrát větší než standardní kostičky LEGO a skvěle tak padnou do malých dětských ruček. Také splňují všechny bezpečnostní standardy. Kostky a další prvky se pečlivě testují, aby bez úhony přežily dětskou zvídavost. Hází se z velké výšky a dokonce se vyrábí i vlastní napodobenina potu a slin, abychom si byli jistí, že se barva hrou nezmění.

Ve stavebnicích najdete kromě kostek spoustu zábavných elementů – autíčka, zvířátka, číslice, písmena nebo figurky. Všechny sady jsou mezi sebou kompatibilní a dětská fantazie se s nimi může rozjet na plné obrátky.

Stavebnice děti přenesou, kam jen si budou přát – s kostkami se můžete podívat na farmu, staveniště, závody sportovních aut nebo třeba do krásného rodinného domku. Na své si přijdou kluci i holčičky.

Svět kostek LEGO DUPLO přivítá s otevřenou náručí každého malého průzkumníka. Víme, že malé děti rostou jako z vody, proto je pro nás důležité, aby naše sady rostly spolu s nimi. V každém věku a fázi vývoje tak děti se stavebnicemi objevují něco nového – způsob hry nebo nové a nové kostky.

Jak vypadá dětská hra?

Pro děti v předškolním věku má dětská hra s kostkami tři základní podoby.

  • Hra plná zkoumání (Explorative play)
  • Hraní rolí (Role play)
  • Samotné stavění (Building play)

Průzkumná hra je skvělý způsob, jak si vaši nejmenší trénují poznávací (kognitivní) dovednosti a jemnou motoriku. Že nevíte, jak začít? Zkuste jednoduché úkoly – najdou vaše děti všechny kostky jedné barvy? Nebo ty, které mají stejný tvar? Jemnou motoriku snadno potrénují skládáním kostek na sebe nebo třeba otevíráním okénka.

Hraní rolí je skvělý prostředek k poznání skutečného světa. Děti se při hře mnohé naučí a mohou si přehrávat známé situace. Vyzvěte je, ať vám ukážou svou nejmilejší kostku. Je to postýlka, auto nebo pejsek? Tyto na první pohled drobnosti stojí na začátku každého velkého příběhu. Z maličkostí tak spolu objevíte velkolepý příběh, ve kterém se kreativitě meze nekladou a společnou hru si tak skvěle užijete!

Spojování kostek a stavění je pro děti velká zábava a každým rokem se v něm děti zlepšují. Začíná to v 1,5 roce, kdy kostky spíše rozpojují, později staví jednoduché věže a kolem 3 let přijdou na řadu složitější konstrukce. Zábava s kostkami vypadá v každém věku jinak. Stavění skvěle rozvíjí jemnou motoriku.

Zkuste náš herní tip – vezměte si se svými dětmi stejné kostky a začněte je skládat k sobě. Vyzvěte vaše malé stavitele, aby následovali vaše kroky. Spojením pár kostek to teprve začíná!

Stavebnice LEGO DUPLO jsou skvělou volbou pro všechny malé objevitele. Kostky jim vydrží celé dětství a pořád budou mít co nového se s nimi učit. A pokud nevíte, jakým setem začít, vyberte to, co mají vaše děti nejraději. Pokud máte doma milovníka zvířátek, zkuste stavebnici
LEGO DUPLO Stodola, traktor a zvířátka z farmy nebo T-Rex a Triceratops na útěku. Malé závodníky a milovníky vozítek všeho druhu jistě potěší LEGO DUPLO Závodní auta nebo další oblíbená stavebnice Parní vláček. A se stavebnicí LEGO DUPLO Dobrodružství v rodinném karavanu si vaši nejmenší skvěle procvičí hraní rolí. Ve stavebnicích můžete najít i oblíbené dětské pohádkové hrdiny. Navštivte třeba Myšku Minnie se sadou LEGO DUPLO Domek a kavárna Minnie.

Tipy na stavebnice a hru najdete u nás na Facebooku

Chcete se dozvědět více, nebo se podělit o Vaše zkušenostmi s jinými maminkami? Připojte se do naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku ,nebo nás sledujte na našem Instagramu.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě