19. týden těhotenství

Těhotenství 19. týden

Vaše tělo se mění, přijměte je takové jaké je. Je úžasné. Uvnitř vás roste nový život. Jak se vyvíjí vaše miminko, a jak se cítíte vy?

Začíná 19. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 19. týdnu těhotenství?

Jak to popsat jinak, než že se dál zakulacujete? Přijměte své nové tvary. Vaše tělo je úžasné. Roste ve Vás nový život. Vaše miminko potřebuje rezervy, které mu vytváříte.

Rozhodně se v ničem neomezujte. Jedině Váš lékař by Vám mohl říct, že jste přibrala příliš a doporučit Vám dietu, přizpůsobenou těhotenství, i ta by byla pouze ze zdravotních důvodů. Všichni ostatní jsou určitě okouzleni tělem, ve kterém roste nový život. A budoucí tatínek ze všech nejvíc!

Absolvujete čím dál víc kontrol u svého lékaře: měří velikost dělohy, váhu a tlak a každý měsíc také hladinu albuminu a cukru v moči. Co se týče oblečení, pravděpodobně budete muset doplnit Váš těhotenský šatník. Vybírejte takové kousky, které budou moderní a pohodlné zároveň.

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 147 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Moje tělo je pokryto kůží, která je ještě průsvitná. Zatím je skrz ní vidět všechny žíly. Chrání ji mázek, který částečně zůstane ještě při narození.

Plavu v cca 250 cm3 plodové vody a mám stále dost místa. Už teď jsem malý neposeda, všelijak se otáčím, kopu nožičkama a hýbu ručičkama do všech stran.

Maminko, teď jsem velké jako grep, měřím 15,5 cm od hlavičky k zadečku a vážím 240 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 20. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 18. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě