23. týden těhotenství

Těhotenství 23. týden

Může vás zlobit pálení žáhy. Dělte si jídlo do menších dávek. Jak se dál vyvíjí vaše miminko? Jak se v tomto týdnu cítíte vy?

Začíná 23. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 23. týdnu těhotenství?

Vaše miminko Vás slyší, využijte toho a komunikujte s ním: mluvte s ním, ťukejte na bříško….možná odpoví maličkým kopnutím!

Tatínka slyší miminko velmi dobře, protože jeho hlas je hlubší. Měl by s ním mluvit co nejčastěji, miminko ho při narození pozná.

Můžete pocítit pálení žáhy. Vlivem rostoucí dělohy jsou váš žaludek a střeva jsou čím dál víc stlačené! Víc než kdy jindy byste si měla jídlo dělit do menších dávek. Malá procházka po jídle usnadní trávení.
Pokud vás pálení žáhy obtěžuje často, poraďte se ohledně stravování se svým lékařem. Na tuto nepříjemnost je možné užívat léky vhodné v těhotenství.

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 119 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Moje kůže je ještě stále průsvitná. Stále je možné skrz ní vidět kosti, orgány a žíly. Ale teď už vypadám jako opravdové miminko!

Zpevnily se mi kosti vnitřního ucha. Díky tomu dokážu rozlišit vnitřní a vnější zvuky.

Maminko, teď jsem velké jako veliké mango, měřím 29 cm od hlavičky k zadečku a vážím 500 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 24. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 22. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě