11. týden těhotenství

Těhotenství 11. týden

Vstupujete do třetího měsíce těhotenství. Možná vám začíná být těsné oblečení. Jak se cítíte a jak se vaše miminko vyvíjí?

Začíná 11. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 11. týdnu těhotenství?

Pomalu vstupujete do třetího měsíce těhotenství. Co se týče vaší postavy, zatím není nic moc vidět, ale vy se již v oblečení cítíte čím dál víc stísněně: nastal čas začít shánět těhotenské oblečení.

Vaše srdeční akce se zrychluje, velmi snadno se unavíte. Váš močový měchýř je méně stlačený, protože děloha stoupá do břicha! Na chvilku si tedy oddychnete od neustálého nucení na močení.

Zůstaňte fit! Můžete se věnovat určitým sportům, ale chůze zůstává tím nejjednodušším a nejsnadnějším.

Myslete na to, abyste dostatečně pila a spěte kolik chcete!

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 203 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Sice ještě nevíš, jestli budu mít nos po tobě nebo po tatínkovi, ale můj obličej už má jasné rysy. Oči mám ještě stále zavřené. Začínají se mi tvořit hlasivky, které ale budou fungovat až při narození, kdy mě poprvé pořádně uslyšíš. Pohlavní orgány jsou již určeny, ale…zatím není nic vidět. Trpělivost… Budu tě ještě chvilku napínat.

Maminko, teď jsem velké jako čerstvý fík, měřím 4,1 cm od hlavičky k zadečku a vážím 7 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 12. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 10. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě