Dětský pokoj – jak jej změnit pro větší dítko

dětský pokoj

Každý rodič řeší otázku jak předělat dětský pokoj, když dítko už povyrostlo a nespinká jen v dětské postýlce. Jak na to? Přinášíme Vám několik inspirací…

Přáním každého rodiče je, aby jeho dítě mělo útulný a zároveň praktický dětský pokoj, ve kterém najde jak prostory na uložení hraček, tak i místo pro psaní školních úkolů, nebo na hraní.

Dětský pokoj

  • měl by zářit barvami
  • nezapomeňte na vtipné barevné doplňky
  • vše musí být bezpečné

dětský pokoj

Dětský pokoj je světem dětí a proto by v něm vše mělo vyhovovat právě jim. Vedle vhodného nábytku a zařízení, jsou to ale i takové věci, předměty, vybavení, které by v dětském pokoji být neměly.

dětský pokoj

Zařídit dětský nebo studentský pokoj funkčně a vkusně není jen tak. Děti a studenti se v něm musí cítit dobře. Dbejte na správnou volbu i rozmístění nábytku, ale také na ty ideální barvy.

Dětský pokoj musí být stoprocentně uzpůsoben přímo představám konkrétního dítěte, které v něm žije.

Dětský pokoj – několik inspirací:

zdroj Youtube

Podívejte se i na inspirativní dětské pokoje – zdroj Pinterest:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Chcete se dozvědět více, nebo se podělit o Vaše zkušenostmi s jinými maminkami? Připojte se do naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku nebo nás sledujte na našem Instagramu.

Nově se můžete dozvědět i nové informace v našem Festivalu – to je mateřství! kde je pro Vás připraveno spousta informací v instruktážních videích.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě