15. týden těhotenství

Těhotenství 15. týden

Už cítíte první pohyby? Jak se vyvíjí vaše miminko?

Začíná 15. týden těhotenství a naší společné cesty!

Jak se cítíte ve 15. týdnu těhotenství?

Bublinky praskající v podbřišku, vlny, motýlí křídla. Tyto pocity, lišící se ženu od ženy, nezpůsobují plyny… ale Vaše miminko! Pocit, když poprvé ucítíte své miminko hýbat se, je nezapomenutelný. Zpočátku budete mít pochybnosti. Ty ale rychle vymizí.

Co víc k tomu říct? Je to úžasné! V tomto týdnu mohou první pohyby poznat maminky, které čekají další miminko. Prvorodičky si ještě musejí počkat.

Pokračuje nárůst Vaší tělesné váhy. Pokud máte strach ze strií, mažte se 2× denně hydratačním prostředkem – doporučujeme rostlinné oleje. Vaše kůže si tak uchová svou elasticitu a navíc, když se natíráte a masírujete, hladíte miminko!

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 175 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Mám spoustu energie. Začínám otáčet hlavu. Dobře mi již fungují klouby. Střídám spaní s pohyby.
Otvírám a zavírám pusu. Moje chuťové buňky jsou už vyvinuté. Umím už rozpoznat sladkou a slanou chuť. Už umím i sát, což se mi po porodu bude hodit!

Maminko, teď jsem velké jako větší jablíčko, měřím 10 cm od hlavičky k zadečku a vážím 70 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 16. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 14. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě