27. týden těhotenství

Těhotenství 27. týden

Jste na konci druhého trimestru. Máte pocit, že každý koho potkáte komentuje vaše bříško a tvrdí, že podle tvaru se pozná, co to bude? Tato tvrzení jsou medicínou dávno vyvrácená… Jak se cítíte, a jak se vede vašemu miminku?

Začíná 27. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 27. týdnu těhotenství?

Vážně se zakulacujete! Často se setkáváte s komentáři kolem pohlaví miminka a vašeho bříška: “Špičaté, je to kluk; kulaté, je to holčička”. Tato tvrzení jsou medicínou zcela vyvrácená… Tvar, jaký bude mít Vaše břicho, záleží na stavbě vašeho těla, na tom, zda se jedná o první či opakované těhotenství a na množství plodové vody.

Jste na konci druhého trimestru, v polovině sedmého měsíce. Cítíte se těžká? Bříško vás už začíná omezovat nejen ve sportu, ale i v běžných aktivitách. Necítíte se zcela ve formě a jste unavená? Dopřejte si spánek i přes den. Myslete na to, že vaše tělo živí vás oba. Snažte se přijímat více železa, potřebujete pro sebe i pro miminko.

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 91 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Pod mojí kůží se začíná hromadit tuk a moje oční víčka se už pootvírají! A když mluvíme o mých očích, tvoří se mi také sítnice a řasy vyrostli do délky, kterou budou mít i po porodu. Plně se mi dovyvinuly chuťové buňky. V mozku se tvoří mozkové závity a zdokonaluje se mozková činnost.

Maminko, víš že se hýbu i když spím? Zdají se mi totiž sny!

Víš, co dělám nejraději? Cucám si palec. Nejen, že tím trénuji pozdější sání tvého mléka, ale také mě to uklidňuje. 🙂

Maminko, teď jsem velké jako květák, měřím 37 cm od hlavičky k zadečku a vážím 875 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 28. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 26. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě