28. týden těhotenství

Těhotenství 28. týden

Cítíte v břiše divné pocity? Vaše miminko právě škytá. Jak pokračuje jeho vývoj?

Začíná 28. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 28. týdnu těhotenství?

Cítíte v břiše zvláštní pocit, podobný křeči, který se nepodobá obvyklému kopání? Hlavně žádnou paniku. Vaše miminko prostě jen škytá! Je to úplně normální a je to znak správného fungování jeho orgánů. I po narození miminko často škytat.

Za poslední měsíc vyrostla děloha asi o 4 cm. Začíná tlačit na dno hrudního koše, což může být trošku nepříjemné. Váš pupík se napíná a začíná vyčnívat. Po porodu se zase vše vrátí do normálu.

Tento týden myslete trochu na sebe. Pomalu nastal čas nakoupit všechno, co budete potřebovat v porodnici. Pokud máte vše potřebné již doma, můžete si začít připravovat tašku do porodnice!

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 84 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Můj růst je teď velmi rychlý. Nejvíce teď budu, stejně jako ty, maminko, přibírat na váze.  Možná budeš při dalším ultrazvuku překvapená, jak už jsem velké!

Rozeznám tvůj hlas i hlas tatínka. Můj mozek funguje a občas se mi zdají sny. I když, co se mi zdálo se nikdy nedozvíš…

Maminko, teď jsem velké jako lilek, měřím 38 cm od hlavičky k zadečku a vážím 1 kg.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 29. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 27. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě