Kojení na veřejnosti

kojení miminek

Každá maminka to má úplně jinak. Některá je zapřisáhlou odpůrkyní veřejného kojení ať už k tomu má jakékoliv důvody. Jiné maminky naopak z nitra cítí sílu bojovat za přirozenost mateřství a kojí, kde se dá, až to může působit „za čárou“.

Kojení miminka je přitom tou nejpřirozenější činností, kterou si snad můžeme jako savci představit. Přesto, v dnešní poněkud pokroucené společnosti, narážíme na vášnivé diskuze, jestli je to vůbec „vhodné“ chování a řeší se, aby kojící matka snad někoho nepohoršila.

Přitom existuje jednoduché a nenásilné řešení díky kojící módě. Miminko se tak může kojit pohodlně a diskrétně, kdykoliv a kdekoliv to zrovna potřebuje. Taková móda sice není nijak rozšířená, ale už i u nás najdeme české výrobce, kteří nabízí krásné a kvalitní kojící oblečení vhodné jak pro procházky, sport, rodinná setkání nebo slavnostní účely – prostě veškerou aktivitu s miminkem.

Kvalitní a cenově dostupné kousky od českého výrobce můžete najít třeba na eshopu Krásná mamka.

Projekt vede maminka Pavla Šťastná a podporu komfortu maminek při kojení považuje za své poslání. „Velmi důležité je si uvědomit, že dítě, kterému maminka nabízí svou laskavou milou náruč, kojení a pozornost, vyrůstá v samostatného a sebevědomého jedince. Sebevědomí totiž neznačí ego, ale tak hlubokou psychickou ukotvenost v jistotách, které si jako miminko vtiskáváme, že nemá zapotřebí žádných kompenzací chybějící bezpodmínečné lásky a tím klidu duše. Například nemá potřebu volat po pozornosti „nevhodným“ chováním, nemocemi nebo potřebou čím dál větší a silnější akce. Naopak je takový člověk klidný, vyrovnaný a zdravý. Je-li tedy cesta, jak naší civilizovanou společnost ozdravit, je to jen přes milující náruč rodičů“.

„Nejdůležitější je, abyste se při kojení cítila pohodlně, uvolněně, přirozeně. Ať už budete kojit kdekoliv, chceme Vám kojení co nejvíce zpříjemnit. Proto pro Vás vyrábíme kojící oblečení nejvyšší kvality, které Vám usnadní kojení doma i na veřejnosti.“

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Základem je mít dvě až tři pěkná kvalitní kojící trička.Když si pak pořídíte ještě kojící mikinu nebo slavnostní šaty, budete mít na období kojení, které se někdy může protáhnout až na dva roky, vystaráno.

Více si o projektu dostupného kojícího a vysoce kvalitního oblečení můžete přečíst zde.

kojící tričko - střih

Zajímá vás co jíst při kojení? Jak předcházet bolestivým bradavkám? Co dělat, když se kojení hned nedaří? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete na našem webu v sekci kojení.

 

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě