Kojení na veřejnosti ano či ne?

Kojení na veřejnosti je dnes velké téma. Přehnané reakce často vidíme na straně odpůrců i zastánců. Nejedná se přitom o žádný exhibicionismus, ale o prosté uspokojení základní potřeby přežití každého malého savce. Navíc období kojení může být jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Jen nesmí být opředeno nepříjemnými situacemi.

Každé z nás se občas stane, že potřebuje bezodkladně miminko nakojit, ale ne vždy jsou pro to vhodné podmínky. Na procházce, při vyřizování úřadů nebo v restauraci, jednoduše všude tam, kde Vám odhalování prsu nemusí být zrovna příjemné.

Co si tedy obléknout?

Většina z nás pro kojení využívá elastická trička s hlubokým výstřihem, propínací topy nebo kojicí tílka s odepínacími ramínky. Ve všech těchto případech ale při kojení odhalujeme celé prso. Naštěstí dnes existuje elegantní řešení – k tomuto účelu uzpůsobené kojicí oblečení.

 

Specializované oblečení pro kojení

Chcete-li se vyhnout nejistému přeprodeji ze zahraničí nebo přemrštěným cenám butiků, pak je volba jasná: obchod Krásná mamka.

V obchodě krasnamamka.cz najdete široký sortiment krásného kojicího oblečení, na nic nečekáte protože mají vše skladem a máte jistotu kvalitního zboží za velmi příjemné ceny. Za projektem totiž stojí Pavla Šťastná – opravdová maminka vystudovaná v textilním oboru a její dlouholeté zkušenosti s kojicí módou.

„Vím, jak důležité je kvalitní zpracování a materiál protože trička jsou v době kojení extrémně namáhaná“ „navíc chci, aby měl sortiment propracovaný střih a maminka si nepřipadala jako v krabici…to vše má být podtrženo příjemnou cenou, takže někdy se jedná opravdu spíše o poslání než o podnikatelský projekt ☺“

Na eshopu si vyberete z široké nabídky kojicích topů, šatů i mikin, které se hodí pro všechny příležitosti a do každého prostředí. Můžete si tak naplánovat svůj program s miminkem svobodně a kojit pohodlně a diskrétně kdekoliv se zrovna nacházíte.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Obrovský význam kojení

Málokdo ví, jak moc prospěšné pro budoucí zdraví dítěte kojení je a že dokonce předchází takovým strašákům, jako je rakovina prsu. Byla by proto obrovská škoda, kdyby maminka nekojila svoje miminko, jen pro to, že se bojí pohoršených pohledů nebo nemá vhodné oblečení, ve kterém se cítí při kojení fajn.

Za kojení jako takové se vyplatí bojovat a Krásná mamka do toho jde s Vámi.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě